YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net
Indir 34.09 Kb.
TitleYSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net
Date conversion21.07.2013
Size34.09 Kb.
TypeBelgeleme
Sourcehttp://www.cebitbilisim.com/docs/08_artwin.net_ysmyazilim.doc

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin.Net

Genel Müdürüz Sayın Sedat YAZICI ile yapılan bir röportajı sizlerle paylaşıyoruz

Kısaca iş ve özel yaşamınızı özetler misiniz?

ArtWin.Net Yazılım Genel Müdürü, Sedat YAZICI, 1972 Artvin doğumludur. YTÜ Bilgisayar Müh. Yüksek lisansına sahip olan YAZICI, evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

1999 depremi öncesi Bakırköyde Alfa Yazılım Danışmanlık Ltd. şirketini kuran YAZICI, deprem sonrası Sabancı Grubuna bağlı olan BimSA A.Ş. çeşitli projelerde görev aldı. İş hayatında Pakistanlı, Kanadalı, Filipinli, Alman, İtalyan, Amerikalı ve Japonlarla da çalışmış olup, ArtWin.Net öncesi en son BimSA A.Ş. de Brisa ShopFloor projesinde teknik proje liderliği görevini yürütüyordu.

ArtWin.Net te de Arabistan, İngiliz, Hollandalı ve Afgan şirketlerine proje gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri - ArtWin.Net Yazılım olarak Kocaeli Üniversitesi bünyesinde bulunan Teknopark’ta faaliyet gösteren bir yazılım şirketiyiz.

Dinamik web sitesinden,
E-Ticarete,
ShopFloor ve Üretim Yönetiminden,
Pazarlama ve Haberci yazılımına,
Sektörel Servis ve Ön muhasebe yazılım paketlerinden,
Özel Yazılım taleplerine kadar bir çok alanda yerli ve yabancı firmalara hem merkez olarak biz hem de bayilerimiz ile müşterimize en yakın noktamız ile hizmet veriyoruz.

Sabancı Grubu, OYAK Grubu, İş Bankası, Kocaeli Sanayi Odası, SABIC, Teklas Kauçuk, Enpay AŞ, Erel Grup, Özismak, BGM Group gibi bir çok yerli ve yabancı şirketi referansları arasında barındıran şirketimiz bir çok ilde bayileri aracılığıyla hizmet vermektedir. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye web sitemizden erişebilirsiniz.

İnternet tabanlı çözümlerimizin bir kısmı aşağıda listelenmiştir :

Yazılım Paketleri

Sektör ve İçerik

ArtMES

ArtWİn.Net MES (Manufacturing Execuiton System) ShopFloor Üretim Kontrol ve Yönetimi YazılımıEasyWeb

6 değişik kapasitede genel sektörlere hitap eden web tabanlı içerik yönetimi ve web sitesi tasarımını yaptıran yazılım paketimiz (CMS yazılımı)

EasySELL

6 değişik kapasitede genel sektörlere hitap eden e-ticaret sitesi yazılım paketimiz (e-commerce yazılımı). Yurt içi piyasada yaygın olan muhasebe programları (VEGA, Mikro, Logo) ile entegrasyon imkanı, istenirse diğerleri ile de.

STKweb

3 değişik kapasite ve fonksiyonel içerikten oluşan web tabanlı STK web sitesi ve STK yönetim yazılım paketi

ÜÇGEN

T.C. M.E.B. genelgelerine uygun standartlarda ilk öğretim ve lise dengi kamu ve özel okulların ihtiyaçlarını karşılayan tamamen modüler yapıda hazırlanmış mezunlar modülünü dahi içeren bir içerik yönetimi yazılımıdır.

EasyWEB Intranet

Kurum içi iletişim ve internet sitesi portal yazılımı

EasyWEB

Fabrika / KOBİ

Fabrika ve KOBİ lere özel web sitesi yazılım paketi

EasyWEB Belediye

Belediyelere özel web sitesi ve içerik yönetimi yazılım paketi

EasyWEB KAMU

Kamu kurumlarına özel web sitesi yazılım paketi

EasyWeb MEDYA

EasyWEB e-Haber Sitesi

EasyWEB e-Gazete Sitesi

EasyWEB e-Dergi Sitesi

EasyWEB internet TV

EasyWEB internet Radyo

EasyWEB BizimTakımWEB

TFF sitemiyle uyumlu, Futbol kulüpleri ve diğer spor branşlarındaki takımlarına özel web sitesi yazılım paketi

FedoFix / FutbolFix

Web tabanlı ASKF web sitesi ve lig, fikstür, saha yönetim yazılımı1. Firmalaların kri-z-tik geçen şu günlerde satışa odaklanmalarının yanısıra, maliyet kontrolü, ondan da ziyade performans ve verimlilik analizlerine yoğunlaşmaları gerekmektedir.

2. Kocaeli Üniversitesi Teknoparkında; üretim yapan sanayicilerin, fabrikaların "sipariş-üretim-sevkiyat" işleyişini takip edebileceği bir yazılım geliştirdik. Yerli ve yabancı uzmanlarla yaptığımız çalışmalardan elde ettiğimiz yılların birikimi olan "MES know-how" ArtMES - Üretim Kontrol ve Yönetimi - ShopFloor yazılımı ile "kri-z-tik" ekonomide bütçelenmesi ve uygulanması gerekli önemli bir yatırım olarak algılanmaya başladı bu yazılım çözümümüz. KOBİ ve Büyük ölçekli şirketlerin sayın Genel Müdürleri ve Yönetim Kurulu üye ve başkanlarına sunmaya başladık. Geçen sene katıldığımız ve bu sene de katılacağımız CEBIT Eurasia Bilişim fuarına bu sene de katılıp özellikle ArtMES yazılımımızı tanıtacağız.


Emre Çeliksoy, Nuran Yazıcı, Sedat Yazıcı, İsmail Yazıcı (CEBIT Fuarı, 2007)


CEBIT 2007 de Genel Müdürümüz Sedat Yazıcı sunumunu yaparken


3. Üretimim hangi aşamada? Duruşların hangileri en çok oluşuyor? Sebepleri neler? Makinadan mı işçiden mi yedek parçadan mı? Yenilik ihtiyaçlarım neler? Makinam, üretim sahaları, işçim hangi performansta çalışıyor, bunları bilmek istiyorum diyenler için ArtMES yazılımımızı tavsiye ediyoruz. ArtMES şu an için Türkçe ve İngilizce olarak çalışıyor. Rusça ve Arapça da olması planlarımız arasında. EasyWEB yazılımımız ise tıpkı ARTMES gibi hem müşteri tarafı hem de yönetici tarafı çoklu dil desteği sunuyor. EasyWEB şu anda Türkçe, İngilizce ve Almanca. Fransızcası da sırada. Tıpkı ARTMES gibi Rusça ve Arapça da olması planlarımız arasında. Bu da bu dilleri kullanan ülkelere yapacağımız ihracatlarla yani müşteri ihtiyaçlarına paralel olacak.4. Afganistan'a yazılım ihracatı yaptığımızdan bir çok müşterimiz bile habersiz. Nasipse, sırada Afrika'daki gelişmiş bir kaç ülkeye ArtMES, EasyWEB ve EasySELL çözümlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.

5. YSM Yazılım - ArtWin.Net olarak amacımız "çalışan" ve "DEĞER yaratan" yazılım ve internet çözümlerini, sayın kullanıcılarımızla birlikte oluşturmaktadır.

6. Kısaca misyonumuzu tarif etmek gerekirse (eski dilde tarif edeyim okuyucularınıza da bir kaç yeni kelime öğrenme-daha doğrusu araştırma- fırsatı) vereyim: "Mütevazilikle devam ettiğimiz AR-GE ve yazılım ihracatı yolculuğumuzda sonucu müsbet fırsatlar için pusuya yatıp, tecelli avlayarak, marifet ufkumuzu geliştirmeye çalışıyoruz."


7 Kasım 2007 – ArtWin.Net Bayi Toplantısı – Kocaeli Sanayi Odası, Meclis Salonu

7. Son olarak, bildiğiniz üzere Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki Teknopark'da faaliyet gösteriyoruz. Burada geliştirilen yazılım çözümlerimiz de KDV oranı yüzde SIFIR. Yani  müşterilerimize %18 daha ucuz çözümler sunuyoruz. Teknopark'daki sinerji ile örneğin komşumuz Bimser Çözüm firmasının BOYS, EBA, Ensemble ve QDMS yazılım paketleri ile EasyWEB ve ARTMES çözümlerimizi entegre etmeye çalışıyoruz. Örneğin 2008 Temmuz itibarıyla neredeyse 2 yıldır İş Bankası Genel Müdürlüğü Operasyon Merkezinde EasyWEB Intranet çözümümüz, Bimser QDMS Kalite ve Entegre Yönetim Sistemi yazılımı ile bütünleşik çalışıyor. ArtMES, Bakım Yönetim Sistemi Bimser BOYS ile, Stratejik Planlama ve Süreç  Yazılımı olan Bimser Ensemble ile Üretim yönetim göstergeleri, Bimser EBA ile de satış siparişleri konusunda entegre edildi ve de edilecek detaylara da sahip. Şu an Netsis Fusion paketi ile de bir fabrika da entegrasyon sürecimiz devam ediyor. Ayrıca ArtMES çözümümüzde Duba Elektronik firmasının barkod yazıcıları ve yine bir teknopark firması olan STS Teknoloji firmasının RFID çözümleri ile de entegre çalışacak yeni fonksiyon ve  modüllerimizde olacak yakın zamanda.8. Kusura bakmayın, ama, değinmeden geçemeyeceğim bir proje daha var. www.ustalarburada.com projesi. Bu proje İnternet tabanlı "New generation" işlerden. İşini yapan kişi veya firmaya "işinin USTA sı", "işi biliyor" deriz ya, işte bu düşünceyle yola çıkmış olan gerçekten işi USTA olan 2 arkadaşımızın projesi bu. Projenin 1.fazını gerçekleştirmiş olmaktan gurur ve de mutluluk duyuyoruz. Bu sitenin 2., 3. ve hatta 4. fazları da olacak. Çoklu dil desteğiyle yurt dışına da açılmak istemekteler. Yurt dışındaki Türk müteahhitlerinden talepler şimdiden gelmeye başlamış. Bu site vasıtasıyla yurt dışına ilk USTA kafilesi gönderilmiş. Size ve yakınlarınıza ve bu yazıyı okuyan herkese tavsiye edebileceğim bir site : www.ustalarburada.com. İş ve proje arayan, yapan veya yaptırmak isteyen, usta arayanların, ustaların buluştuğu bir platform olma yolunda hızla ilerliyor arkadaşlar.Adresimizi internet sitemizin iletişim kısmından öğrenebilirler ancak yine de ziyaret etmek, bizimle tanışmak, şirketleri ve işleri ile ilgili sohbet etmek, destek almak isteyenler için adresimizi ve iletişim bilgilerimizi yineleyelim buradan. E-mail veya telefon ile danışmak isteyenlere de her zaman açığız.

 

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin.Net

A : Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı No: A-5 Yeniköy İzmit Kocaeli

T : 0262 341 40 03 / 04       F: 0262 341 40 43     GSM : (533) 320 03 52


Web sitelerimizden bazıları :

www.YaziciGrup.net
www.YSMYazilim.com

www.ArtWin.Net 


www.ArtHaberci.com


www.YazilimSatis.com

www.YBPkobi.com

www.EasyWebJini.com
www.WebSitemHerSeyim.com
www.WebPazarlamaSatis.com


E-mail :

iletisim@ysmyazilim.com      
bayi@artwin.net

Add document to your blog or website

Similar:

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconHazırlayanlar Tamer ÇETİN Bilişim Uzmanı Şefik PENCERECİ Bilişim Uzmanı Nedim UÇAR Teknik Uzman Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBilgi ve İletişim Teknolojileri(BİT)’in rolü ve önemi, gençliğin çevreci bilişim teknolojilerine dair politikaların oluşum süreçlerine dâhil olması, çevre ve yeşil bilişim konularında toplumsal farkındalığın artırılması

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconAtlas Yazılım ve Bilişim Hiz. Tic. A.Ş

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconİLAN 1 : INTERNET TEKNOLOJILERI & WEB YAZILIM UZMANI

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ OLİMPİYATI

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd. Şti. – ArtWin. Net iconADALET VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Sitenizde bu düğmeye yerleştirin:
Belgeleme


The database is protected by copyright ©okulsel.net 2012
mesaj göndermek
Belgeleme
Main page